Колосок малюнок: Колосок рисунок для детей — 66 фото


16.06.2023 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Разное


Урок «Малювання ілюстрації до казки «Колосок»

Тема:     Малювання ілюстрації до казки,,Колосок”

Мета:  : Вчити учнів на основі творчої уяви та фантазії виконувати ілюстрацію до  казки „Колосок”;удосконалювати навики зображення тварин, передачі характерних рис казкових героїв;вчити глибоко відчувати казку, сприймати її добрих героїв.Розвивати навики роботи з фарбами, творчу  фантазію та ініціативу дітей, дрібні м’язи пальців рук.Прищеплювати любов до українських народних казок, виховувати естетичні почуття та смаки

 Обладнання: українські народні казки (книжечки), таблиця з послідовністю виконанння малюнка, дитячі малюнки, ілюстраця до казки „Колосок”, малюнок до інсценізації казки.

ХІД УРОКУ

1.ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ

1.1 Привітання. Психогімнастика  «Я – квітка»

Я-маленька квіточка.Ранкове сонечко торкається моїх пелюсточок,приємно  лоскоче,я повільно прокидаюся від  чудового сну.

Розгортаю свої тоненькі,ніжні пелюстки,повертаюся до сонечка,умиваюся росою.Вітерець ніжно грається моїми листочками.Я дарую свої пахощі ясному небу,теплому сонечку,землі,а гарний настрій- кожному,хто зараз поруч зі мною.

2 .АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

2.1.Відгадування загадки

— До уроку я підготувала сюрприз у скарбничці! Коли ви відгадаєте загадку, тоді ми зможемо продовжити наш урок!

Відкриваємо скарбничку

Скринька зовсім невеличка

В ній скарби про те безмежні

Будьте . дуже обережні.

Їх ніколи той не згубить,

Хто народу мудрість любить.

І багатства ці безцінні

Їх збирали по краплині

Не втрачаєм часу марно

Дістаєм перлину гарну.

(Із скарбнички – КАЗКА)

2.2.Бесіда

—         Як ви гадаєте, чи є діти, які не люблять слухати казки?

Напевно, не знайдеться жодної дитини, яка б не любила казку.

Ви чуєте казки з раннього дитинства вдома, в дитсадку, потім – у школі.

Спочатку вам їх розповідають, згодом ви самі читаєте казки.

Діти, пригадайте, що таке казка? (Розповідь про незвичайні, часом фантастичні події).

Це цікава вигадана історія про події, яких не буває насправді. Рослини і тварини в ній вміють говорити і робити все те, що й люди.

—         Як називаються казки, створені народом? (Народні).

Які українські казки ви знаєте? (“Пан Коцький”, “Курочка Ряба”, “Івасик Телесик”, )

2.3 Виставка книжечок

Зверніть увагу на виставку українських народних казок.

—      А чи є серед цих казок такі, про які ви ніколи не чули, не читали їх?

    Світ казок надзвичайно барвистий і захоплюючий, тому ви їх і полюбляєте. Колись вам читала казочки мама або бабуся, а тепер ви читаєте їх самостійно, навіть, самі ходите до бібліотеки. Заглянемо на поличку нашої виставки.. Тут зібрані улюблені книжечки-казочки.

У казках – мудрість народу, його розум, дотепність, гумор. Казка – це глибока мудрість життя. У них прославляються мудрі, працьовиті, хоробрі, кмітливі, добрі персонажі і засуджуються підступні, злі, зрадливі. У казках виражено довічну мрію людей – перемогу добра над злом.

2.4 Вікторина “З якої казки?”

—         Уважно послухайте і скажіть, з якої казки ці слова.

Котику – братику!

Несе мене лиска

За кленові ліси,

За круті гори,

За бистрії води –

Порятуй мене!

         (“Котик та Півник”)

Он де наша діва,

Он де наша Іва,

На метеному дворці,

На тесаному стовпці.

Кужілочка шумить,

Веретенце дзвенить,

Скиньмо по пір’ячку

Нехай з нами летить

         (“Кривенька качечка”)

“Ведмідь каже: “Коли солом’яний соломою обсмалений, то дай мені соломи обідраний бік залатати!” Бичок – нічого, мовчить; ведмідь тоді його за бік, давай солому оддирати.”

                                                 (“Солом’яний бичок ”)

“Ні дідусю, я й не пила, я й не їла: бігла через місточок та вхопила кленовий листочок, бігла через гребельку, вхопила водиці крапельку, — тільки й пила, тільки й їла!”                                         (“Коза – Дереза”)

—         Молодці, ви добре справилися з літературною вікториною.

Це ще раз доводить, що ви знаєте українські народні казки.

2.5 Гра “Відгадайте, до якої казки ця ілюстрація?”

Показую ілюстрації до українських народних казок.

Діти відгадують назви казок.(«Ріпка», «Рукавичка», «Пан Коцький»)

3.ВИВЧЕННЯ  НОВОГО  МАТЕРІАЛУ

3.1 Повідомлення теми уроку . Перегляд мультфільму “Колосок”

—         А до якої казки ви будете малювати ілюстрацію ви догадаєтеся, коли переглянете мультфільм

    Сьогодні ми навчимося  малювати ілюстрацію до казки, будете вдосконалювати свої навички роботи простим олівцем та кольоровими олівцями

РУХАНКА

Діти ходили, діти гукали

Дружно у парку казку…(шукали)

Може під кущиком, чи під місточком

Може накрилась кленовим… (листочком)

Хлопці гасали, бешкетували..

Що ви? Це казку вони…(доганяли)

Казко, постій, гей, озовися!

Та не жартуй з нас , тихо. .(не смійся)

Казка із сонечком в небо злетіла

Ні, нашу казку кізонька…(з’їла)

Та, слава Богу, казка знайшлася,

Будем старатись, щоб гарна…(вдалася).

3.2 Словникова робота.

ІЛЮСТРАЦІЯ – це зображення, що пояснює або доповнює текст у книжці, журналі, газеті.Художники, які малюють ілюстрації називаються художниками – ілюстраторами.Художник, який зображає тварин називається художником-анімалістом.

Назва цього жанру походить від латинського слова “аніма”, що означає тварина.До анімалістичного жанру належать картини, скульптури, вишивки, на яких зображені тварини.

.   3.3  Перегляд демонстраційного матеріалу.

-Розгляньте ілюстрацію до казки “Колосок”.

—         Яким ви собі уявляєте Півника?    (працьовитим,кмітливим,рухливим.)

—         Яким кольором ви його намалюєте?

—         А які мишенята? (Ліниві)

—         Якого кольору шерсть у мишенят?

—         Які кольори ви використаєте для зображення півника?

3.

4  Поетапне виконання композиції вчителем.

4.ПРАКТИЧНА  РОБОТА  УЧНІВ

  4.1 Повторення етапів послідовного виконання ілюстрації (використовую таблицю).

 Фізкультхвилинка

4.2 Продовження практичної роботи учнів.

5.ПІДСУМОК УРОКУ

     5.1 Підсумкова бесіда

  5.2   Перегляд дитячих малюнків.

    5.3   Демонстрація учнівських робіт.

                   Ось і пролунав дзвінок

                    Закінчився наш урок.

                    За роботу по заслузі

 

                    Щиро дякую вам друзі.

 

 

 

Малюнок аквареллю «колоски» — ціна 20 грн у каталозі Картини ✓ Купити товари для дому та побуту за доступною ціною на Шафі

100 грн -80% 20 грн

3 В обране

Поставити запитання

Стан: Новий

Колір:

  • Помаранчевий
  • Коричневий

Розмір:

  • Onesize

Категорії:

  • Декор і дизайн
  • Картини

Також шукають:

Постери в Київ Кашпо в Київ Тарілки в Київ Картина сова Белые пионы картины маслом Картины мишка Витражные картины на стекле Картины природа цветы Модульные картины туман Подарочные декор

Запитати продавця

Увійти, щоб запитати продавця

Схожі товари

  • Handmade
  • Handmade
  • Handmade
  • Maine New England

  • Handmade

ТОП оголошень

  • Top

  • Top

  • Top

  • Top

  • Top

  • Top

  • Top

  • Top

  • Top

    Handmade
  • Top

  • Top

  • Top

Реклама на Шафі. Як сюди потрапити?

Дізнавайтеся про распродажі та новинки першими!

Неплодоносящие колоски питают семена… |

Пара колосков сорго: несеменной колосок (слева) и семенной колосок (справа). Последний также имеет тонкое расширение, известное как ость. (Элизабет Келлог)

Сент-Луис, Миссури (20 февраля 2019 г.) — Мир растений устроен таинственным образом. Мы часто думаем о растениях, производящих цветы, чтобы эти цветы могли дать семена для следующего поколения. Но для чего нужен цветок, не дающий семян?

«Мы были особенно озадачены тем, зачем растению тратить энергию, если эта структура не дает семян», — говорит Элизабет Келлог. «Кажется, это будет пустой тратой энергии».

Келлог, исследователь из Научного центра растений имени Дональда Дэнфорта, пытается разгадать эту тайну растений, выращиваемых в качестве сельскохозяйственных культур. В частности, она изучает то, что считается дикими родственниками сорго. Эти дикие растения производят два вида цветов. Некоторые производят семена, а некоторые нет.

Дикие родственники сельскохозяйственных культур – это исходные растения до того, как они были выращены человеком. На протяжении сотен лет люди отбирали семена растений с лучшими характеристиками, чтобы передать их следующему поколению. В конце концов, они стали культурами, которые мы выращиваем сегодня. Диких родственников оставляли расти и адаптироваться самостоятельно, часто незамеченными.

Но что, если за эти столетия мы упустили какую-нибудь полезную дикую черту? Как мы вернемся и проверим? В этом важность изучения диких родственников, объясняет Келлог. Ее любопытство к назначению несеменных цветов вернуло ее к изучению их значения для диких трав, которые являются родственниками сорго.

«Структура растений, геномы и состав диких видов аналогичны культивируемым», — объясняет она. «Но дикие виды часто решали проблему адаптации к засухе или жаре таким образом, что это могло помочь в работе с сельскохозяйственными культурами. Иногда может быть эффективно сначала работать исключительно с дикими видами, определить, как они решают экологическую проблему, а затем передать эту информацию культуре».

Травы, которые она изучала, производят цветы в крошечных соцветиях, называемых колосками. Они бывают наборами по две штуки, но только одна дает семена. Поначалу это может показаться странным для растения; это трата ресурсов на структуру, которая ничего не производит. Келлог исследовал, приносит ли бессемянный колосок какую-то пользу колоску с семенами.

Она обнаружила, что колоски действительно функционируют как «ткань-медсестра», которая обеспечивает углерод, помогающий семенам развиваться. Исследование показало, что дополнительные колоски вносят небольшой, но значительный вклад в урожайность.

Чтобы получить эти результаты, Келлог и исследовательская группа провели несколько экспериментов. Один использовал углерод, который они могли отслеживать, когда он перемещался по растению. В одном опыте она могла наблюдать, как углерод перемещается из колоска, не несущего семена, в колоск, дающий семена.

Культурное сорго также дает бессемянные колоски. Тем не менее, Келлог говорит, что не было много работы по размножению растений с более крупными бессемянными колосками, чтобы увидеть, могут ли они помочь увеличить урожайность. Ее новое исследование, показывающее, что они полезны, может заинтересовать селекционеров.

«Меня интересуют силы, благодаря которым разные виды растений выглядят по-разному, — говорит она. «Все растения начинаются с одной клетки и выглядят почти одинаково. На стадии оплодотворенной яйцеклетки кукуруза, рис и соя выглядят одинаково. Однако к тому времени, когда они созреют, их легко отличить — вы, вероятно, могли бы отличить их друг от друга, даже если бы у вас были завязаны глаза. Эти различия должны быть вызваны генетическими различиями, из-за которых развитие протекает по-разному. Меня интересуют эти генетические различия».

Запись презентации Kellogg доступна онлайн. Она представила свои выводы на ежегодном собрании Американского общества агрономов и Американского общества растениеводов 4–7 ноября 2018 г. Финансирование этого проекта поступило от Отдела экологической биологии (DEB) Национального научного фонда (NSF). ) и от USDA-ARS.

Узнайте больше о диких родственниках сельскохозяйственных культур на https://www.crops.org/crop-wild-relative.

Голубой стебель (на переднем плане) и большой стебель (на заднем плане), преобладающие травы высокотравных прерий, являются дальними родственниками сорго. Фотография сделана в реконструированной прерии в Центре изучения растений имени Дональда Дэнфорта, Сент-Луис, штат Миссури. (Элизабет Келлог)

Синцветы

Дом
Бамбук
Карты
Персонажи
Выборка
Коллекционирование
Литература
Соавторы
Ссылки

Stapleton (1997) и другие интерпретировали колосок (т. е. маленький колосок) как представляющий основной тип соцветия в семействе трав; эта интерпретация принята здесь. Это означает, что скопление колосков становится сложной структурой, которую мы называем синфлоресценцией. Синфлоресценции у трав традиционно описываются как колоски, кисти или метелки или некоторые вариации на одну из этих тем. Однако следует отметить, что в дополнение к сложному характеру соцветий трав они созревают по определенной схеме, так что травы, включая бамбук, не имеют настоящих колосков, кистей или метелок, за исключением самих колосков, которые прицветниковые шипы. У бамбука также существует дополнительная проблема интерпретации псевдоколоска, который содержит почки (почковидные) прицветники, которые обычно продолжают развивать дополнительные отряды псевдоколосков, но цимозным образом. Вывод гомологии среди синфлоресценций бамбука должен ждать более глубокого понимания эволюции бамбука, полученного из других источников данных, поэтому признаки в этом разделе сосредоточены в первую очередь на структурах, которые различают колоски и псевдоколоски.

С-1. Один или несколько почковидных прицветников, стягивающих собственно колосок: 0 = отсутствует; 1 = присутствует, почки развиваются впоследствии или нет.

Comments